محصولات

داروهای شستشوی لاستیک و نورد

Untit36546led-2

BW20 محلول شستشوی لاستیک – بلانکت واش

BW20 برای شستشوی مرکب از سطح لاستیک و نوردهای مرکب و زینک مورد مصرف قرار می گیرد. BW20 را جایگزین نفت و بنزین در چاپخانه کنید زیرا با مصرف مداوم BW20 لاستیک و نورد های ماشین چاپ همیشه نرم و انعطاف پذیر باقی می مانند و به حالت شیشه ای در نمی آیند.

بسته بندی در گالن های 5 لیتری و 20 لیتری.

GR64 محلول شستشو و بر طرف کننده جرم شیشه ای نورد – گلیز ریموور

GR64 برای شستشوی لاستیک و نوردهایی که جرم گرفته اند و سطح آن صیقلی گردیده مناسب است. چنانچه سطح شیشه ای (صیقلی) نورد ضخیم نباشد محلول GR64 را روی نوردها در حال حرکت با دور آرام ماشین آنقدر بریزید تا تمام سطح نوردها آغشته شوند. پس از چند دقیقه تیغه نورد شوی وصل کنید تا جرم های حل شده را جمع کند.

بسته بندی در بطری یک لیتری و گالن های پنج لیتری و بیست بطری در یک کارتن.

RC65 خمیر نورد – رولر کلینر

برای شستشوی نوردها و لاستیک سیلندر در موقع تعویض رنگ و یا برطرف کردن جرم شیشه ای (صیقلی) سخت نورد مورد استفاده دارد. قبل از مصرف بطری RC65 را به شدت تکان دهید تا محلول آن به حالت غلیظ (عسلی) در آید. ماشین چاپ را با دور آرام روشن کنید٬ مقدار کافی RC65 را روی نورد بالا بریزید تا سطح تمام نوردها به آن اغشته شود٬ حدود 10 الی 15 دقیقه اجازه دهید ماشین کار کند سپس تیغه نورد شور را وصل کنید و دور ماشین را زیاد کنید تا جرمهای حل شده از نورد ها پاک شوند. به محض آنکه صدای نوردها در اثر خشک حرکت کردن شنیده شد مقداری آب روی نورد بالا بریزید تا باقیمانده مواد با آب شسته شده و توسط تیغه نورد شوی پاک شود. بدین ترتیب تمامی رنگ های کهنه و خشکیده و مواد صیقل شده نورد حل و پاک می شوند. برای تعویض رنگ از تیره به روشن نیز می توان حدود 20 الی 30 دقیقه نوردها راشستشو داد و در وقت و مواد صرفه جویی نمود.

بسته بندی در بطری یک لیتری و بیست بطری در یک کارتن.

HC66 خمیر دست پاک – هند کلینر

برای تمیز کردن دست٬ نورد های ماشین و هر گونه شی که به مرکب چاپ آغشته باشد. HC66 مرکب چاپ را به خوبی شستشو می دهد و برای تمیز کردن دست بسیار مناسب است.

بسته بندی در قوطی های یک لیتری و 24 قوطی در یک کارتن.

مواد پاک کننده زینک – اس.پی.آ

DSCF0015

PC57 اس.پی.آ زینک حساس – پلیت کلینر

محلول PC57 پاک کننده سطح زینک حساس آلومینیومی است. برای برطرف کردن اکسید سطح زینک و آماده سازی آن برای چاپ٬ ظرف PC57 را خوب تکان دهید و مقداری روی اسفنج مرطوب که آب آن کاملا گرفته شده بریزید و به آرامی سطح زینک را مالش دهید و سپس با آب بشوئید. به این ترتیب قسمت آلومینیوم زینک آب پذیر می گردد و قسمت چاپ کننده مرکب پذیر خواهدشد و عمل چاپ به خوبی انجام می شود.

در بسته بندی های یک لیتری و بیست عدد در یک کارتن.

CC186 پودر تقویت کننده اس.پی.آ

CC186 را روی محلول اس.پی.آ بریزید و سطح زینک هایی را که در اثر سوزاندن لک آورده و یا بمدت بسیار طولانی در محل مرطوب مانده و دارای اکسید سخت می باشند با آن مالش دهید.

سپس سطح زینک را با آب بشویید.

صمغ ها

Untitled-2

PG75 صمغ بایگانی (پلیت گام)

PG75 از صمغ طبیعی به صورت مایع تولید می شود. برای پوشش٬ سطح زینک را کاملا تمیز کنید به طوری که از هر گونه آلودگی و چربی پاک شود. سپس قدری PG75 بر روی آن بریزید و با اسفنج مرطوب تمام سطح زینک را پوشش دهید و بگذارید تا خشک شود.

تذکر:برای تمیز کردن مرکب از سطح زینک هرگز از نفت و بنزین استفاده نکنید زیرا چربی باقیمانده از نفت و بنزین به راحتی از سطح زینک پاک نمی شود. بهتر است از مواد BW20 یا GR64 و یا محلول های تنظیم pH آب استفاده شود.

بسته بندی در گالن های 5 لیتری و 4 گالن در یک کارتن.

GA555 صمغ عربی صد در صد خالص

GA555 از صمغ عربی آکاسیا صد در صد خالص به صورت مایع تولید می شود و چسبندگی و پوشش دهی بسیار خوبی دارد. GA555 بهترین صمغ برای بایگانی کردن زینک می باشد و برای آب ماشین افست ایده آل است.

بسته بندی در بطری یک لیتری و 20 بطری در یک کارتن.

داروهای فیلم گرافیک و عکاسخانه

Untitled-10

RF24 ثبوت سریع فیلم و کاغذ عکاسی

RF24 به صورت پودر تولید می شود و برای ثبوت هر نوع فیلم و کاغذ عکاسی مناسب می باشد. برای مصرف هر بسته RF24 را در 4.5 لیتر آب گرم حل کنید و سپس حجم محلول را به 5 لیتر برسانید. این محلول قادر به ثبوت فیلم و یا کاغذ در مدت چند ثانیه می باشد.

بسته بندی در کارتن 50 عدی.

RF124 ثبوت سریع فیلم و کاغذ عکاسی برای پروسسور

RF124 به صورت مایع بدون رسوب تولید می شود و برای ثبوت هر نوع فیلم و کاغذ عکاسی مناسب است. یک لیتر RF124 را با 4 لیتر آب خالص مخلوط کنید تا 5 لیتر محلول آماده مصرف حاصل شود. این محلول انواع فیلم و کاغذ عکاسی را در چند ثانیه ثابت می کند.

بسته بندی در گالن های 5 لیتری و 4 گالن در یک کارتن.

TC40 محلول شستشوی ظروف عکاسخانه و پروسسور

TC40 جرمهای رسوب شده داروهای ظهور و ثبوت فیلم و یا زینک را از جدار مخزن و نوردهای ظهور وثبوت پروسسور یا تشتک های ظهور و ثبوت بر طرف می کند. مصرف منظم این دارو موجب تمیزی دائم ظروف عکاسخانه و پروسسور می باشد.

بسته بندی در گالن های 5 لیتری و 4 گالن در یک کارتن.

FC31 تمیز کننده فیلم٬ استرلون٬ لنز دوربین٬ صفحه مانیتور و درامهای اسکنر

FC31 کلیه آثار انگشت٬ چسب و لکه ها را از فیلم٬ آسترلون٬ شیشه قید کپی یا دوربین٬ لنز دوربین٬ صفحه مانیتور یا اسکنر بر طرف نموده و آن را کاملا شفاف و بدون لک می نماید.

بسته بندی در بطری های یک لیتری و 20 بطری در یک کارتن.

داروهای زینک پزتیو

Untitled-11

PC10 ظهور زینک پزتیو برای پروسسور زینک(پلیت)

PC10 به صورت غلیظ تولید می شود٬ برای مصرف هر لیتر PC10 را با 4 لیتر آب خالص مخلوط کنید٬ محلول رقیق شده را در پروسسور پلیت بریزید. PC10 برای ظهور کلیه مارک های مختلف پزتیو در انواع پروسسور مناسب می باشد. PC10 را می توان در تشتک یا مخزن ظهور نیز ریخت و یا برای ظهور با دست نیز مصرف نمود.

بسته بندی گالن 5 لیتری و 4 گالن در یک کارتن.

PD1000 ظهور زینک پزتیو برای کار با دست

PD1000 به صورت غلیظ تولید می شود٬ برای مصرف یک واحد PD1000 را با 4 واحد آب خالص مخلوط کنید. ابتدا محلول رقیق شده را در تمامی سطح پلیت پخش کنید و چند ثانیه صبرکنید. سپس تمامی سطح پلیت را با مشته مالش دهید. داروی استفاده شده را از سطح پلیت پاک کرده و پلیت را با آب بشویید.

بسته بندی گالن های 5 لیتری و 4 گالن در یک کارتن.

PC10R تقویت ظهور زینک پزتیو

PC10R مواد مصرف شده داروی ظهور زینک پزتیو را در پروسسور یا تشتک ظهور جایگزین

می کند. PC10R را به عنوان تقویت کننده ظهور (ریپلانشیر) در پروسسور قرار دهید و یا به تعداد زینک ظاهر شده مقدار متناسب به داروی ظهور زینک اضافه کنید. (حدود 50سی سی برای هر متر مربع)

بسته بندی گالن های 5 لیتری و 4 گالن در یک کارتن.

PF8 ثبوت زینک پزتیو

پلیت پزتیو چنانچه بعد از مرحله ظهور در معرض نور قرار گیرد٬ ژلاتین های باقی مانده در سطح پلیت نور را جذب کرده و در اثر واکنش شیمیایی می توانند شسته و به اصطلاح ضعیف شوند. لذا پلیت های پزتیو می بایستی بعد از مرحله ظهور ثابت شوند تا نور در ژلاتین نتواند نفوذ کند. بعد از عمل ظهور تمامی سطح پلیت را با مقداری PF8 مالش دهید تا ژلاتین آن ثابت شود. PF8 را بعد از عمل سوزاندن پلیت نیز می توان مصرف نمود تا خاصیت آب پذیری به آلومینیوم دهد و از زمینه آوردن در هنگام چاپ جلوگیری شود.

بسته بندی در گالن های 5 لیتری و 4 گالن در یک کارتن.

PC36 رتوش زینک پزتیو

PC36 ماده پاک کننده حروف٬ شکل یا لکه های ناخواسته در سطح پلیت پزتیو می باشد. PC36 را با قلم رتوش در محل مورد نظر قرار دهید٬ چند لحظه صبر کنید سپس با آب بشویید. بسته بندی در قوطی های 50cc و 15 قوطی در یک کارتن.

داروهای زینک نگاتیو

Untitled-9

ND30 ظهور زینک نگاتیو برای زینکهای نگاتیو اروپایی

ND30 آماده مصرف تولید می شود. مقدار کافی ND30 را روی پلیت بریزید تا تمام سطح آن را آغشته نماید سپس حدود 15 ثانیه صبر کنید و بعد از آن سطح پلیت را کاملا با مشته مالش دهید. داروی کار شده را از سطح پلیت بردارید و دوباره عمل ظهور را انجام دهید. سطح زینک را با آب بشویید و صمغ بزنید. مدت زمان ظهور 1.5 دقیقه در دو مرحله 45 ثانیه می باشد.

بسته بندی در گالن های 5 لیتری٬ 4 گالن در یک کارتن.

ND92 ظهور زینک نگاتیو برای زینک های پلی کرم کداک و رکوپلیت چینی

ND92 آماده مصرف تولید می شود و طریقه مصرف آن مشابه ND30 است.

بسته بندی در گالن های 5 لیتری٬ 4 گالن در یک کارتن.

ND920 ظهور زینک نگاتیو برای زینک های فوجی٬ IBF٬ آگفا و غیره

ND920 آماده مصرف تولید می شود و طریقه مصرف آن مشابه ND30 است.

بسته بندی در گالن های 5 لیتری٬ 4 گالن در یک کارتن.

ND1920 ظهور زینک برای پلیت هایی که به مدت طولانی در انبار مانده و ژلاتین آنها از درجه اعتبار خارج گردیده است

              ND1920 آماده مصرف تولید می شود و طریقه مصرف آن مشابه ND30 است.

تذکر: پلیت های قدیمی بر خلاف باور غلط بجای نور بیشتر به نور معمولی و یا حتی کمتر احتیاج دارد زیرا در اثر نوردهی زیاد٬ حرارت حاصل از لامپ قیدکپی باعث سخت شدن ژلاتین و حل نشدن آن در داروی ظهور می شود. ( حداکثر یک دقیقه نور با لامپ 3000 وات کافی است. )

بسته بندی در گالن های 5 لیتری٬ 4 گالن در یک کارتن.

متفرقه

1

چسب صحافی ب 50

در اندازه های 3.5 ، 9 و 21.5 کیلوگرمی

الکل ایزو پروپیل 99%

برند های “مینکو” ، “ساسول” و “LG”

لاستیک ماشین افست

GTO و دوروقی

انواع مرکب ایرانی و خارجی

برندهای “مرکب ایران” ، “سولماز” ، “Comax” ، “Pastel”

محلول های تنظیم pH آب ماشین چاپ افست

Untitled-8

FC11 محلول اچ و تنظیم pH آب ماشین افست (زرد رنگ)

برای چاپ تک رنگ (چاپ کتاب) با کاغذ تحریر. FC11 را به صورت غلیظ برای شستشوی سطح زینک قبل از چاپ استفاده کنید٬ برای تنظیم pH یک واحد FC11 را با 39 واحد آب سبک (بدون املاح) مخلوط کنید. (معادل 2.5 در صد)

بسته بندی در گالن های 5 لیتری و 20 لیتری

AF13 محلول اچ الکلی تنظیم pH آب ماشین افست (بی رنگ)

برای چاپ رنگی با کاغذ تحریر و استفاده در ماشین های سیستم الکلی برای صرفه جویی درالکل. AF13 را به صورت غلیظ برای شستشوی سطح زینک قبل از چاپ استفاده کنید. برای تنظیم pH یک واحد AF13 را با 39 واحد آب سبک (بدون املاح) مخلوط کنید. (معادل 2.5%)

بسته بندی در گالن های 5 لیتری و 20 لیتری.

HF14 هیدرو فیکسر و تنظیم pH آب ماشین افست رول و یا شیت (سبز رنگ)

برای چاپ رنگی با کاغذ گلاسه یا تحریر با سرعت زیاد و 10هزار ورق به بالا. HF14 را به صورت غلیظ برای شستشوی سطح زینک قبل از چاپ استفاده کنید. برای تنظیم pH یک واحد HF14 را با 49 واحد آب سبک (بدون املاح) مخلوط کنید. (معادل 2 درصد)

بسته بندی در گالن های 5 لیتری و 20 لیتری

SH50 سوپر هیدرو فیکسر تنظیم pH با قدرت خشک کنندگی (آبی رنگ)

SH50 مطابق با آخرین استانداردهای محیط زیست اروپا تولید می شود و برای چاپ با انواع مرکب و ماشین چاپ ورق و رول با کاغذ گلاسه سازگار است و باعث خشک شدن مرکب می شود و از پشت زدن جلوگیری می کند. SH50 را به صورت خالص برای شستشوی سطح زینک به جای مواد پاک کننده می توان به کار برد. برای تنظیم pH٬ SH50 را به نسبت یک واحد با 99 واحد آب بدون املاح مخلوط کنید. (معادل یک درصد)

بسته بندی در گالن های 5 لیتری و 20 لیتری.

EE51 الکترو استتیک اچ و تنظیم pH آب ماشین افست (سبز رنگ)

EE51 را به صورت غلیظ برای اچ (ظهور) پلیت الکترو استتیک (صورتی رنگ) قبل از چاپ استفاده کنید. برای تنظیم pH یک واحد EE51 را با 32 واحد آب بدون املاح مخلوط کنید.(3%)

بسته بندی در بطری های یک لیتری و 20 بطری در یک کارتن.

EF60 محلول تنظیم pH آب ماشین افست (قرمز رنگ)

EF60 نورد های آب را همیشه تمیز نگه می دارد و مطابق با آخرین استاندارد های محیط زیست اروپا تولید می شود و با انواع مرکب ماشین چاپ ورق و رول افست سازگار است. EF60 را به صورت خالص برای شستشو سطح زینک به جای مواد پاک کننده و به نسبت یک واحد EF60 با 99 واحد آب بدون املاح برای تنظیم pH استفاده کنید. (معادل یک درصد)

بسته بندی در گالن های 5 لیتری و 20 لیتری.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت هنر گرافیک قائم گرمسار می باشد | کانون انفورماتیک