درباره ما / هر آنچه که در باره ما نیاز است بدانید

جناب آقای عباس ابوالفتحیان٬ مدیر عامل شرکت٬ مدرکت منهدسی چاپ خود را از دانشگاه واتفرد انگلستان دریافت کردند و بین سالهای 1351 تا1357 دوره های پیشرفته چاپ را در کشورهای انگلیس٬آلمان٬ ایتالیا٬ سوییس و اسپانیا گذرانده اند.

Abbas 5

شرکت قائم در طول بیش از 30 سال فعالیت خود همواره در نمایشگاه های بین المللی من جمله نمایشگاه چاپ “دروپا” نمایشگاه های چاپ در قاره آسیا و نمایشگاه چاپ تهران حضوری فعال داشته است

0008

شرکت هنر گرافیک قائم گرمسار اولین و بزرگترین تولید کننده داروهای شیمیایی صنعت چاپ و گرافیک در ایران می باشد که توسط مهندس عباس ابوالفتحیان در سال 1357 تاسیس گردید.

کارخانه تولیدی این شرکت در شهرستان گرمسار در 120 کیلومتری تهران واقع است. در حال حاضر شرکت قائم بیش از 40 نوع محصول برای بخش های پیش از چاپ (لیتوگرافی) و چاپ (ماشینخانه) که عمدتا در چاپ افست مورد استفاده قرار می گیرند تولید می نماید.

تولیدات قائم طی سالیان گذشته در چاپخانه های سراسر ایران مورد استفاده قرار گرفته و مورد رضایت مصرف کنندگان بوده است. آمار تولید سالانه قائم همواره سیر صعودی داشته است که نشان دهنده استقبال هرچه بیشتر صنعتگران چاپ از تولیدات قائم می باشد.

شرکت قائم به موجب پیشگام بودن در صنعت چاپ و عرضه محصولات جدید پا به پای تحولات وتغییرات در ماشین آلات و مواد مصرفی آنها و مدیریت در تولید و عرضه محصولات با کیفیتی هــمپای انواع وارداتی شان به دفــعات از سوی سازمانهای داخلی و خارجی مورد تقدیر قرار گرفته است.

کلیه تولیدات کارخانه قبل از عرضه در چاپخانه قائم مورد کنترل کیفی قرار می گیرند٬ از این رو ما به مرغوبیت کالاهای خود اطمینان کامل داریم.

محصولات این شرکت از طریق دفتر مرکزی در تهران و فروشگاه های نمایندگی فروش در تهران و سایر شهرستان ها در دسترس مشتریان گرامی قرارمی گیرد.

ما امیدواریم با تلاش خود همواره با تولید محصولات برتر به شما در ارائه خدمات بهتر به مردم شریف ایران یاری برسانیم.

رضایت شما از محصولات قائم ما را در ارائه خدمات بهتر مستعدتر خواهد نمود.

چاپ قائم در سال 1381 تاسیس گردید که در زمینه چاپ فرمهای پیوسته فعالیت دارد. این چاپخانه در کنار کارخانه تولیدی محصولات شیمیایی در شهرستان گرمسار قرار دارد و مجهز به سه دستگاه ماشین چاپ افست فرم پیوسته سه و چهار رنگ، دو دستگاه برش رول می باشد.

فروشگاه قائم در کنار عرضه محصولات شرکت تولیدی به عرضه ملزومات و دیگر مواد شیمیایی مورد نیاز چاپ خانه ها، لیتوگرافی ها و صحافی ها مشغول است و کلیه نیاز های یک چاپ خانه را پاسخگو خواهد بود.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت هنر گرافیک قائم گرمسار می باشد | کانون انفورماتیک